Skip to content Skip to footer

Süleyman YALÇIN

Pilot

Brief info

2022 yılı itibarıyla 14 yıllık havacıdır.
Uçak mekaniği üzerine uzmanlaşmış ve çeşitli kurslar alıp, ileri derece eğitimler vermiştir.
Uçuş eğitimi ve yüksek lisansı devam eden kaptanımız, iyi derecede ingilizce ve orta seviyede lehçe bilmektedir.
Dertli gönüllere giren, işte benim Zeki MÜREN dercesine "uçmanın ve uçurulmanın" insanlara verdiği hazzı, herkesin tadması gerektiği düsturu ile ayak basılmadık topraklarda gönüllü elçi olarak kanatlarını kartal misali açan kaptanımız, halen çok sevdiği ve birçok samimi arkadaş edindiği Zimbabve'nin en coşkulu kenti Harare'de ikamet etmektedir.
Esprili ve hayata 14 koldan (ahtapottan da öte) sarılan yakışıklı ve seri kaptanımız nükte bir yana Amerika'daki hayat mücadelesine, dahası Türk Sancağını Amerika'nın tüm eyaletlerinde dimdik tutarak ve yepyeni projelerini son hızla hayata geçirmeye devam etmektedir.
Rodeo konusunda kendisini geliştirmeye devam eden Süleyman Kaptanımız, Polonya ve Amerika uçuş operasyon ve sosyal medya sorumlusudur.

1 Yorum

 • Ceyda Tabipoğlu
  Yayınlandı 14 Nisan 2022 at 4:40 PM
  Yanıtla

  Süleyman kaptanım merhabalar, 2022 Nisan ayı itibarıysan eğitiminizin hangi aşamasındasınız? Ayrıca size ulaşmak istersek nasıl ulaşabiliriz? Teşekkürler

Yorumunuz

Sektörün içinden gelen ve siz değerli pilot adaylarının çıktığı yolculuğun zorluklarını bizzat yaşamış 20 seneden fazla havacılık tecrübesiyle halen kendisini güncel tutarak yeni eğitimleri alan profesyonel pilot ekibimiz, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerli olan EASA pilot lisansını en uygun, en kaliteli ve en kısa zamanda almanızı sağlıyoruz.

"Hayallerinizi ertelemeyin"
HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN


   

  Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.
  HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…