Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Neden Avrupa’da pilotluk eğitimi almalıyım?

 • Avrupa’da alınan EASA pilotluk lisansı sadece Türkiye’de değil TÜM DÜNYADA geçerlidir. Türkiye’de alınan lisans ne yazık ki sadece Türkiye gibi ülkelerin oluşturduğu EASA (Avrupa lisansının) bir alt/yan kümesi olan JAA ülkelerinde geçerlidir.

 • Eğitimin maliyeti Avrupa’da *YARI FİYATINADIR. Evet, Yanlış duymadınız TÜM DÜNYADA geçerli olan EASA lisansına sahip olmak çok daha ucuzdur. Türkiye’de uçuş okulları minumum 55-60 bin € fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. 2018 yılında Türk Hava Yolları akademisi öğrencilerine eğitim için 140 bin € geri ödemeli sözleşme imzalattığı bilgisi bulunmaktadır. (Covid-19 Pandemi sürecinde fiyatlar yurt içi ve dışında daha değişik bir yelpazede seyretmektedir. Güncel fiyatlar için lütfen iletişime geçin.) 

 • Eğitimi Avrupa’da almak hem genel vizyonunuzu artırır, hem sizi bekleyen pilot yaşantısına adaptasyonunuzu hızlandırır hem de en önemlisi sahip olduğunuz ingilizce seviyenizi inanılmaz bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…
Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.

PİLOT OLMAYA KANAT AÇIN! 

1 Yorum

 • Ali
  Yayınlandı 27 Haziran 2021 at 5:13 PM
  Cevapla

  EASA konusunda kafam karıştı. Son güncelleme ve kanun değişikliğinin artı ve eksileri hakkında daha detaylı bir yazı hazırlayabilir misiniz? teşekkürler.

Yorumunuz

Sektörün içinden gelen ve siz değerli pilot adaylarının çıktığı yolculuğun zorluklarını bizzat yaşamış 20 seneden fazla havacılık tecrübesiyle halen kendisini güncel tutarak yeni eğitimleri alan profesyonel pilot ekibimiz, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerli olan EASA pilot lisansını en uygun, en kaliteli ve en kısa zamanda almanızı sağlıyoruz.

Mesaj yaz.
Sizin için buradayız!
Merhabalar;

" Neden Avrupa’da pilotluk eğitimi almalıyım? " hakkında daha detaylı bilgi almak ya da farklı bir konu hakkında görüşmek isterseniz sizin için buradayız...
"Hayallerinizi ertelemeyin"
HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN

  Gönderilen verilerimin saklandığını kabul ediyorum.

   

  Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.
  HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…

   Gönderilen verilerimin saklandığını kabul ediyorum.