Skip to content Skip to footer

Pilotolsam


Pilotluk meslek olmaktan ziyade yaşam tarzı olduğu aşikardır.

Motivasyon unsuru özellikle pilotaj eğitiminin başlangıcından sonuna kadar eminiyet gibi güven ile birlikte en üst düzeyde muhafaza edilmesi gerekir.

Özellikle uygulama safhalarında karşılaşılan inişli-çıkışlı performans değişimlerinde işte tam da bu sırada biz yanınızda olacak, sürecin daha emniyetli, daha etkin ve verimli geçmesini sağlayacak gerekli desteği arkadaşca bir ortamda sağlayacağız...

Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat açın.

Pilotolsam olarak; eğitiminize destek verecek, yüksek motivasyona sahip, güncel ve donanımlı danışmanlarımızla sizi dostane, her aşamada destekleyici bir ortamda 100% memnuniyetiniz için şimdi sizi ailemize katılmaya davet ediyoruz...

100% En genç uçaklar ile eğitim inkanı...

Türkiye'deki en yeni ve genç uçaklar ile uçma fırsatı...

Onaylı ve son yazılıma sahip modern simülatörler...

Gelişmiş eğitim, en son teknolojiye sahip ekipman sayesinde sizi bir adım önde götürüyor.

Eğitim alan pilotlarımız mutlular...

Size eğitiminizin her aşamasında desteklemeye hazır olduğumuzu yineliyoruz... Kendinizi yanlız hissetmeyeceksiniz.

Her aşamada emniyet ve güvenlik en ön planda olacak...

20 yıldan fazla havacılık deneyimimiz ile sizlerin güvenliği her zaman birinci önceliğimizdir.

Hakkımızda

sektörün içinden gelen ve siz değerli pilot adaylarının çıktığı yolculuğun zorluklarını bizzat yaşamış profesyonel ekibimiz, Avrupa’da EASA Pilot lisansı almayı hedefleyen tüm değerli pilot adaylarımıza düşüncenin daha filizlenmeye başlamasından itibaren tüm süreçte danışmanlık ve planlama hizmeti vermektedir. Firmamız henüz siz Türkiye’de ya da başka bir ülkede iken, Avrupa’ya vardığınız andan itibaren ihtiyacınız olan konaklama, havaalanı transferi, İngilizce ve Teori sınavları, sağlık muayenesi, okullarla uçuş programının yapılması gibi tüm süreçleri sizin adınıza planlar, takip eder ve siz geldiğinizde sadece eğitiminize odaklanırsınız.

Pilotluk  eğitimi yolculuğunuzun başlangıcından itibaren tüm sürecin maliyetini ve süresini bilerek yola çıkıp, gizli maliyetler gibi sürpriz sorunlarla karşılaşmazsınız.

En önemlisi en ufak sorununuzda dahi sizi okullarla baş başa bırakan değil sürecin her aşamasında sizin yanınızda olacağımızın garantisini veriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz Avrupa’da EASA onaylı, sıfırdan ATPL lisanslarınızı almayı hedefleyen ya da bu eğitime modüler olarak başlamış ve eğitiminin bir kısmını burada tamamlamayı planlayan pilot adaylarına en doğru, en net, en yararlı bilgileri ulaştırmak ve Pilot adaylarımızın çıktığı bu zorlu sürecin başından sonuna kadar yollarına ışık tutmaktır.

Vizyonumuz

Sürecin bizzat içinden gelen ve sürecin zorluklarını yaşamış olan bir ekip olarak tecrübelerimizden aldığımız güçle, Avrupa’da alınacak Uçuş Eğitimi kalitesini ileriye taşıyarak tercih edilen ilk marka olmak, nitelikli pilot yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Kalite Politikamız

Avrupa’da bulunan uçuş okullarının ve eğitim sistemini yakından takip ve incelemelerimiz sonucunda sizlere Türkiye’de havalimanından başlayan yolculuğunuzdan lisansınızla uğurlayacağımız ana kadar sürekli geliştirilen, memnuniyet odaklı kalite politikamız; inovatif gelişmelere paralel bir şekilde modernize ederek sizlere dünya standartlarında kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Yaptığımız analizsel çözümlemeler ve gerçekleştirdiğimiz okul ziyaretleri ve incelemeleri sayesinde siz değerli pilot adaylarımızı yakından tanıyor, ihtiyaçlarını ve beklentilerini bilerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…
Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.
PİLOT OLMAYA KANAT AÇIN!

Pilotolsam TAKIM ARKADAŞLARIMIZ

Sektörün içinden gelen ve siz değerli pilot adaylarının çıktığı yolculuğun zorluklarını bizzat yaşamış 20 seneden fazla havacılık tecrübesiyle halen kendisini güncel tutarak yeni eğitimleri alan profesyonel pilot ekibimiz, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerli olan EASA pilot lisansını en uygun, en kaliteli ve en kısa zamanda almanızı sağlıyoruz.

Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.
HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…


    "Hayallerinizi ertelemeyin"
    HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN