Skip to content Skip to footer
Başlangıç 7 Kasım 2022(sınıf doluluk durumu için lütfen iletişime geçiniz)4 ay

Airline Transport Pilot LicenceEASA-ATPL (A) Avrupa’da ticari pilotluk eğitimine devam etmek isteyenler için Hususi Pilot Lisansı yani EASA Private Pilot Licence PPL (A) aldıktan sonra takip eden teorik eğitimdir.

Bu eğitim, ATO (Approved Training Organization-Onaylı Eğitim Organizasyonu) sertifikasına uygun olarak, Sivil Havacılık (Civil Aviation Authority-CAA) Başkanı tarafından onaylanan bir programa dayanarak, tamamı yalnızca İNGİLİZCE olarak yürütülmektedir.

Bu sertifika, Avrupa ülkelerine ek olarak tüm JAA ‘nın tüm üye ülkeleri (Örneğin TÜRKİYE) tarafından tanınmaktadır. Başka bir deyişle TÜM DÜNYA’ da tanınmaktadır.

Ticari pilotluk eğitiminin en zorlayıcı bölümü olan bu eğitim için size özel eğitim portalımız ile çok daha rahat ve başarı ile tamamlayacaksınız. Normalde yaklaşık 20 bin soru içeren genel soru bankasını sizler için soru sayısını 9000’ e indirdik.

Eğitim içeriği

Bu eğitime katılmayı planlıyorum...


  Yorumunuz

  Sektörün içinden gelen ve siz değerli pilot adaylarının çıktığı yolculuğun zorluklarını bizzat yaşamış 20 seneden fazla havacılık tecrübesiyle halen kendisini güncel tutarak yeni eğitimleri alan profesyonel pilot ekibimiz, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerli olan EASA pilot lisansını en uygun, en kaliteli ve en kısa zamanda almanızı sağlıyoruz.

  "Hayallerinizi ertelemeyin"
  HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN


    

   Nasıl Pilot olurum? Pilot olmak için gerekli şartlar nelerdir? Pilot olmaya kanat aç.
   HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN…